HKM Randevusu Al
Servis Randevusu Al

Hasarınız var ise Hasar Kabul Merkezi ayrıcalık ve hizmetlerinden yararlanmak için linke tıklayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Randevu Al

Hasar İhbarı
Hasar İhbarı

İhbarınız sonucunda dosyanıza acilen atanacak olan eksperlerimiz en kısa zamanda hasar dosyanızla ilgilenecektir.

Hasarınız Ne Durumda
Hasarınız Ne Durumda

Hasar dosyanızın durumu, eksik belgelerini, atanan eksperinizi ve talep ettiğimiz bilgileri öğrenmek için buraya tıklayınız.

Hasar Evrak Bildirim Formu
Hasar Evrak Bildirim Formu

Hasarınıza ait bilgi ve evrak bildiriminde bulunabilir, hasar dosyanızdaki eksik evrakları hızlı ve kolay şekilde iletebilirsiniz. Eksik evraklarınızı bize iletmek için tıklayınız.

Hasar Anında Yapılacaklar
Hasar Anında Yapılacaklar

Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. 0(212) 216 91 91 numaralı telefonumuzdan AcnTURK Sigorta Hizmet Merkezinine ulaşarak müşteri temsilcilerimizle iletişim kurabilir veya hasar anında detaylı bilgide yer alan adımları izlemek için tıklayınız.

Anlaşmalı Kaza Tespit Tutanağı
Anlaşmalı Kaza Tespit Tutanağı

Yalnız maddi hasarlı trafik kazalarında kazaya karışan taraflar, Trafik Zabıtasının gelmesine gerek duymadan kendi aralarında anlaşarak “maddi hasarlı trafik kazası tespit tutanağını” dolduracak ve sigorta şirketlerine bu evrak ile başvurabileceklerdir. Kaza tespit tutanağı örneği için tıklayınız.

Yıllık Araç Kontrol Formu
Yıllık Araç Kontrol Formu

Her araç sahibi, aracının en iyi durumda kalmasını arzu eder; ancak kaputun altında neler olup bittiğini tahmin etmek bazen hiç de kolay değildir. AcnTURK Sigorta olarak HKM Servilerimizde yılda bir sefere mahsus Oto check-up ile aracınızın 28 nokta kontolünü ücretsiz yapmaktayız. tıklayınız.

Teslim İbra Temlik ve Tahhüt Formu
Teslim İbra Temlik ve Tahhüt Formu

Teslim ibra temlik ve tahhüt formu örneği için tıklayınız.

acn-sigorta-02122169191